نمایشگاه داروسازی دوسلدورف Expopharm

درباره نمایشگاه داروسازی دوسلدورف Expopharm / expopharm

توضیحات نمایشگاه داروسازی دوسلدورف Expopharm

این نمایشگاه در تاریخ 14 الی 17 سپتامبر 2022 مصادف با 23 الی 26 شهریور 1401، برگزار می گردد.

 نمایشگاه داروسازی دوسلدورف یکیاز باشکوه ترین و شلوغ ترین نمایشگاه های علمی در  آلمان می باشد که در سال های اخیر نیز مورد توجه بسیاری از افراد و متخصصان حوزه پزشکی واقع شده است. توجه داشته باشید که برای شرکت در این نمایشگاه بهتر است از چند ماه قبل اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی کشور آلمان کرده باشید تا بتوانید در بهترین زمان از این نمایشگاه بازدید به عمل بیاورید.

وبسایت نمایشگاه: https://expopharm.eu/

نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

شهر دوسلدورف شهر نمایشگاه های برتر جهان می باشد که سالانه با برگزاری انواع بسیار مختلفی از نمایشگاه ها توانسته است توجه بسیاری از افراد مختلف را به سوی خود جذب کند. از مهم ترین و شگفت انگیزترین این نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه داروسازی دوسلدورف اشاره کرد. در این گردهمایی بین المللی شاهد دورهمی بسیاری از خریداران و تولید کنندگان از سراسر جهان هستیم. در این نمایشگاه آخرین و به روزترین فناوری و تکنولوژی از علم پزشکی را به نمایش می گذارند و بازدید کنندگان از این نمایشگاه می توانند اطلاعات بسیار جالب و شگفت انگیزی را به دست بیاورند. در این نمایشگاه همچنین شاهد برگزاری انواع رویدادها و کنفرانس کلیدی هستیم که کنفرانس ها در بسیاری از مواقع درهای جدیدی از پیشرفت تکنولوژی را برای پزشکان نشان داده و سبب کشف راه های درمان و داروهای بسیار مختلف و جدیدی نیز می شود. در ادامه مقاله می خواهیم در مورد زمان برگزاری و مدارک مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف توضیحاتی را ارائه دهیم.

نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

زمان برگزاری نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

افرادی که قصد سفر به این نمایشگاه را دارند به دنبال زمان برگزاری نمایشگاه داروسازی دوسلدورف هستند تا بتوانند برنامه ریزی دقیق و به جا را داشته باشند تا در زمان مناسب از این نمایشگاه بازدید داشته باشند. این نمایشگاه با داشتن 27000 بازدید کننده یکی از بزرگترین نمایشگاه های علمی جهان به شمار می آید و شهرداری شهر دوسلدورف نیز سعی بر آن دارد تا تمام امکانات و خدمات لازم را برای ایجاد رفاه برای شرکت کنندگان مهیا کرده و از این طریق بتواند رضایت بازدیدکنندگان را به دست بیاورد به همین منظور نیز رستوران های و هتل های مختلفی را در پیرامون محل نمایشگاه تاسیس کرده اند که در زمان برگزاری نمایشگاه مملو از مسافر می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

برای شرکت در نمایشگاه داروسازی آلمان بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنید تا بتوانید به راحتی و در زمان مورد نظر خود اقدام به سفر داشته باشید. از مهم ترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف می توان به اخذ ویزای نمایشگاهی کشور آلمان، رزرو به موقع هواپیمای آلمان، رزرو هتل مورد نظر و ثبت نام در نمایشگاه مذکور اشاره کرد. ویزای نمایشگاهی این کشور از مدارکی می باشد که نیاز به زمان بسیاری دارد تا صادر شود به همین جهت توصیه می شود که از چند ماه قبل اقدام به دریافت و اخذ آن داشته باشید چرا که در روزهای نزدیک به برگزاری نمایشگاه داروسازی، تعداد درخواست ها برای اخذ ویزای مذکور بیشتر شده و همین امر ممکن است درخواست شما را به تاخیر بیندازد. برای همین اگر می خواهید در بهترین زمان ممکن به این شهر سفر کنید پیشنهاد می کنیم که در بهترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی این کشور داشته باشید.

نمایشگاه داروسازی آلمان

تورهای نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

با توجه به این امر که استقبال از نمایشگاه داروسازی دوسلدورف امروزه بسیار بیشتر از گذشته شده است و علاوه بر متخصصان، افراد عمومی نیز به دنبال بازدید از این نمایشگاه هستند شاهد برگزاری انواع بسیار مختلفی از تورهای نمایشگاهی داروسازی به مقصد دوسلدورف هستیم. تورهای نمایشگاه داروسازی دوسلدورف با داشتن بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات خود توانسته است توجه بسیاری از افراد علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه را به سوی خود جلب کند. از مهم ترین امکانات و خدمات ارائه شده در تورهای نمایشگاه داروسازی شهر دوسلدورف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          خدمات تشریفاتی CIP فرودگاهی

–          رزرو آنلاین پرواز به دوسلدورف

–          ویزای آلمان

–          رزرو هتل در دوسلدورف

–          کارت ورودی نمایشگاه

–          ثبت نام در نمایشگاه

–          بیمه مسافرتی

–          خدمات ترانسفر

اگر شما نیز قصد دارید که در نمایشگاه داروسازی شهر دوسلدورف امسال شرکت داشته باشید می توانید با ثبت نام در تورهای نمایشگاهی دوسلدورف، در بهترین زمان ممکن از این نمایشگاه باشکوه آلمان بازدید لازم را به عمل آورده و اطلاعات بسیار جالبی را در زمینه تکنولوژی در علم پزشکی و داروسازی به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که شما با انتخاب تورهای نمایشگاه داروسازی دوسلدورف می توانید بدون داشتن دغدغه از زمان پرواز و محل اقامت، فقط به بستن چمدان های سفر خود بپردازید و سفر بسیار پربار و بی نظیری را تجربه کنید.

موضوعات مورد ارائه نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

موضوعات بسیار متنوعی در نمایشگاه داروسازی آلمان به نمایش گذاشته می شود که هر کدام از این موضوعات دارای طرفداران بسیار خاص خود می باشد. از مهم ترین موضوعات مورد ارائه در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          دمنوش های گیاهی

–          لامپ های تخصصی پزشکی

–          تجهیزات دارویی و داروسازی

–          محصولات پرستاری

–          داروهای دامپزشکی

–          ویتامین ها

–          وسایل و لوازم دندان مصنوعی

–          محصولات مراقبت از بدن

هر کدام از این محصولات با برندهای بسیار مختلف به نمایش گذاشته می شوند که افراد می توانند با توجه به ویژگی های هر یک از آنها، اقدام به خرید یکی از آنها را داشته باشند. از دیگر محصولات به نمایش گذاشته نیز می توان به گرما درمانی، سیستم های اندازه گیری دز دارو، کمک کننده های زندگی روزانه، درمان بیماری ها و سرماخوردگی، ضد بارداری، تشخیص طبی، مواد غذایی رژیمی، حوله های یکبار مصرف و واکسن ها اشاره کرد. هر ساله نیز اقلام بسیار زیاد دیگر به این موارد افزوده می شود تا بتواند توجه سراسر افراد جهان را به دست بیاورد. همچنین شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند قبل از ثبت نام خود در مورد تمام موضوعات قابل اجرا در آن اطلاعات دقیق تری را به دست آورده سپس اقدام به ثبت نام داشته باشند.

نمایشگاه داروسازی expopharm

پلن های نمایشگاه داروسازی دوسلدورف Expopharm
 • مدارک
  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار
  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر
  * شناسنامه متقاضی و همسر
  * مدارک مالی و ملکی معتبر
 • موضوعات نمایشگاه

  تهویه هوا، سیستم های ذخیره سازی خودکار، مراقبت از نوزاد، محصولات کودکان، باند و پانسمان، محصولات مراقبت از بدن، پاک کننده ها، درمان های بیماری ها و سرماخوردگی، ضد بارداری، خدمات پیک، کمک کننده های زندگی روزانه، اقلام تزئینی، مراقبت از دهان و دندان، کمک کننده های پاکیزگی دندان مصنوعی، وسایل و لوازم دندان مصنوعی، تشخیص طبی، پوشک، مواد غذایی رژیمی، ضد عفونی کننده ها، حوله های یکبار مصرف، سیستم های اندازه گیری دُز دارو، داروها، سیستم های اطلاعاتی اورژانس، مکمل های غذایی، گرما درمانی، داروهای هومیوپاتی، مرطوب کننده ها، سیستم های شناسایی، تجهیزات آزمایشگاهی، مواد معدنی، هشدار دهنده های نوری، دوش های نوری، لامپ های تخصصی پزشکی، تجهیزات دارویی و داروسازی، درمان های طبیعی، محصولات پرستاری، امکانات داروخانه ها، ترکیبات توانبخشی، دستورالعمل های مورد نیاز، توانبخشی، سرم ها، اصول تکنیکی، دم نوش های گیاهی، واکسن ها، تهویه، داروهای دامپزشکی، ویتامین ها