ماسک RESMED MIRAGE FX CPAP همراه با هدگیر

ماسک RESMED MIRAGE FX CPAP همراه با هدگیر
ماسک سی پپ نازال Mirage FX از 4 بخش تشکیل شده است و با استفاده از یک نگهدارنده پیشانی به نام ” بال پروانه”، طوری طراحی است که از تماس کامل ماسک با پوست صورت جلوگیری می کند و تنها هدگیر ها با صورت در تماس هستند.

ویژگی ها و مشخصات ماسک RESMED Mirage FX CPAP همراه با هدگیر
علاوه بر وزن کم، باز و بست آسان برای تمیز کردن این ماسک از ویژگی هایی است کاربرانش تحت تاثیر قرار داده است. حداقل میزان تماس با پوست، هدگیر نرم و اعمال فشار یکسانی که این ماسک بر روی صورت دارد، از دیگر ویژگی های این محصول است.

متشکل از ۴ بخش
ماسک سی پپ RESMED Mirage FX همراه با هدگیر از 4 بخش تشکیل شده است که تمیز کردن و نگهداری ماسک را آسان می کند : هدگیر، قاب، بالشتک و بازوهای ارتجاعی.

نگهدارنده پیشانی به نام ” بال پروانه”
نگهدارنده پیشانی در ماسک نازال سی پپ ResMed Mirage FX به منظور قرار گیری بهتر و تنظیم وضعیت مورد نیاز برای بیمار طراحی شده است. این طراحی از تماس قسمت پلاستیکی ماسک با پوست صورت جلوگیری نموده و اجازه می دهد که تنها هدگیر با پوست تماس داشته باشد.

بازوهای ارتجاعی
این طراحی بعد از مدت ها در ماسک های سی پپ CPAP قرار داده شده است. بازوهای ارتجاعی اتصال و انفصال لوله را به ماسک را راحت تر می کنند. کافیست دو طرف دستگیره را بفشارید تا لوله جدا شود.

بالشتک Spring Air با دیواره دولایه
این بالشتک طوری طراحی شده که پراکندگی فشار هوا را در تمام جهات کاهش دهد. این بالشتک باعث القای حس راحتی در پل بینی می شود.

طراحی دریچه خروج هوا
دریچه خروج هوا برای خروج آرام و راحت هوا طراحی شده اند تا مشکل صدا و ناراحتی را برای همراه بیمار از بین ببرد.