دستگاه بالابر بیمار 8000 نیوتن یک جکه KSPMED

فشارسنج دیجیتالی

حرکت دادن بیماران به داخل و خارج از تختشان به قدرت زیادی نیاز دارد. در واقع، مشاغل پرستاری و پزشکی دارای بالاترین میزان آسیب‌های اسکلتی عضلانی ناشی از فعالیت بیش از حد برای تکان دادن بیماران هستند. بزرگترین عامل خطر برای پزشکان و پرستاران، بلند کردن دستی، جابجایی و جابجایی بیماران است.

بالابر بیمار ۸۰۰۰ نیوتن بیماران را از تخت خود به صندلی یا ویلچر منتقل می‌کند. پرستاران ممکن است این وظیفه را زمانی انجام دهند که به بیماران خود کمک می‌کنند تا بدن خود را تنظیم کنند یا به آنها کمک می‌کنند.

دلایل استفاده از بالابر بیمار ۸۰۰۰ نیوتن
کمک به تعویض کفش بیمار
بلند کردن بیمار برای تمیز کردن تخت خوابشان
کمک به آن‌ها در حمام
کمک به بیماران برای تنظیم بدنشان
کمک به بیماران در انجام تمرینات
چه قدر زمان می‌برد تا بیمار با بالابر جا‌به‌جا شود؟
زمان احتمالاً به اندازه بیمار، تعداد پرسنل موجود و سیاست‌های موجود در مرکز یا امکانات خانه بستگی دارد. علاوه بر این، در دسترس بودن تجهیزات حمل و نقل ایمن بیمار می‌تواند این فرآیند را تا حد زیادی تسهیل کند. اما مطمئن باشید که مدت زمانی که دستگاه بیمار را جابه‌جا می‌کند، از جا‌به‌جایی با دستان خالی سریع‌تر است.

نکات حرفه‌ای برای استفاده از بالابر بیمار
بسیاری از نکات حرفه‌ای بالابر بیمار شامل مراحلی است که باید قبل از استفاده از بالابر انجام شود. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است در استفاده از بالابر بیمار به شما کمک کند.

وزن بیمار خود را بدانید و نحوه حمل و نقل (مانند گارنی، برانکارد یا ویلچر) را در نظر بگیرید.
محدودیت‌های خود را درک کنید و واقع بین باشید. اگر نمی‌توانید با خیال راحت بیمار را به تنهایی جابجا کنید، از کمک گرفتن نترسید.
بدانید که چگونه برای جابه‌جایی بیمار برنامه‌ریزی ‌کنید، چه گام‌هایی بردارید و اگر «طرح A» جواب نداد، چه خواهید کرد.
کاتالوگ بالابر را حتما مطالعه فرمایید.
چرا پرستاران باید نحوه استفاده از بالابر بیمار را بیاموزند؟
استفاده از بالابر بیمار اغلب برای سلامتی بیمار و پرستار ضروری است. بسته به امکانات، ممکن است شما مسئول بالابرهای دستی یا مکانیکی باشید. استفاده از بالابرها می‌تواند به تسهیل روند بهبودی کمک کند و به راحتی کلی بیمار شما کمک کند.

بالابر بیمار ۸۰۰۰ نیوتن یک جکه تنها راه برای جلوگیری واقعی از صدمات برای پرستاران است. اگرچه نسبت به دیگر تجهیزات پزشکی این دستگاه جز یکی از گران‌ترین‌ها است اما بدون شک برای محافظت از ایمنی پرستاران ارزش این هزینه را دارد.